Tjalling Goedemoed wint zwaarbezet

Nieuwjaars Sneldamgala Huizum 2006

 

donderdagavond 5-1-2006 Zalen Tivoli

 

Nieuwjaars Sneldamgala Foto-pagina !

 

Pl. Naam Plaats Cat AW + = - Pt WP SB

-----------------------------------------------------------------------------------

1 Tjalling Goedemoed Leeuwarden A 7 6- 1- 0 13 57 106

2 Anton F. Schotanus Leek A 7 5- 2- 0 12 61 104

3 Gerlof Kolk Leeuwarden A 7 5- 1- 1 11 60 84

4 Willem Leijenaar Harlingen A 7 5- 1- 1 11 59 86

5 Maikel Palmans Groningen A 7 5- 1- 1 11 57 86

6 Rein v.d. Pal Heerenveen A 7 4- 2- 1 10 65 82

7 Klaas-H. Leijenaar Leeuwarden A 7 4- 2- 1 10 62 81

8 Gabril Heerema Drachten A 7 3- 4- 0 10 60 83

9 Hans Zondervan Britsum A 7 4- 2- 1 10 60 75

10 Foeke Tiemensma Franeker A 7 4- 2- 1 10 59 80

11 Johan Lemstra Leeuwarden A 7 4- 1- 2 9 64 74

12 Johan T. Dekker Heerenveen A 7 3- 3- 1 9 62 67

13 Bastiaan Hollander Drachten A 7 3- 3- 1 9 60 70

14 Jan G. Adema Leeuwarden A 7 4- 1- 2 9 55 59

15 Jan T. Terpstra Leeuwarden B 7 4- 1- 2 9 53 63

16 Menno de Block Groningen B 7 4- 1- 2 9 51 54

17 Erwin Heslinga Leeuwarden A 7 3- 2- 2 8 60 58

18 Anne Piet Kooistra Franeker A 7 3- 2- 2 8 53 49

19 Saskia Veltman Harlingen B 7 4- 0- 3 8 52 52

20 Tjalling v.d. Bosch Achlum A 7 4- 0- 3 8 52 46

21 Henk Veldhorst Leeuwarden C 7 3- 2- 2 8 49 45

22 Bernard Post Leeuwarden A 7 4- 0- 3 8 48 48

23 Fedde P. Huitema Jutryp B 7 3- 2- 2 8 48 43

Watze Winsemius Franeker B 7 3- 2- 2 8 48 43

25 Sipke Doller Haulerwijk A 7 4- 0- 3 8 47 42

26 Sjoerd D. Schaaf Beetgumermolen C 7 4- 0- 3 8 47 38

27 Thijs Talsma Deinum B 7 3- 2- 2 8 42 47

28 Rudolf Smedinga Drachten B 7 3- 1- 3 7 56 47

29 Rein van der Wal Surhuisterveen B 7 3- 1- 3 7 53 38

30 Sjoerd Koopman Rotsterhaule A 7 3- 1- 3 7 52 43

31 Boele Land Jelsum B 7 3- 1- 3 7 51 44

32 Theo Knoppers Leeuwarden B 7 3- 1- 3 7 51 43

33 Thijs Mulder Leeuwarden B 7 3- 1- 3 7 50 43

34 Jan van Dijk Ureterp B 7 3- 1- 3 7 49 33

35 Lolke Huitema Tersoal B 7 3- 0- 4 6 57 36

36 Marten Martens Leeuwarden B 7 3- 0- 4 6 57 34

37 Piet Leijenaar Leeuwarden B 7 2- 2- 3 6 49 34

38 Arnoud Kokke Oosterwolde C 7 2- 2- 3 6 47 30

39 Hans van Dijk Veenwouden B 7 2- 2- 3 6 45 20

40 Hidde Risselada Leeuwarden C 7 3- 0- 4 6 43 28

41 Gerrit Terpstra Harkema B 7 3- 0- 4 6 41 22

42 Siep Rintjema Roodkerk B 7 3- 0- 4 6 40 22

43 Wim Riddersma Drachten C 7 3- 0- 4 6 38 26

44 Nick de la Fonteyne Leeuwarden C 7 3- 0- 4 6 32 20

45 Wijnand Ankersmit Leeuwarden C 7 2- 1- 4 5 46 26

46 Theo Wolthers Leeuwarden C 7 2- 1- 4 5 45 21

47 Heddy Andringa Offingawier C 7 2- 1- 4 5 42 19

48 Geoff de la Fonteyne Leeuwarden C 7 2- 1- 4 5 39 22

49 Minse Dijkstra Hempens/Teerns C 7 2- 1- 4 5 37 10

50 Hendrik Twijnstra Offingawier C 7 2- 0- 5 4 51 24

51 Eelze v.d. Bosch Leeuwarden C 7 1- 2- 4 4 49 25

52 Brant Visser Leeuwarden C 7 2- 0- 5 4 45 20

53 Roelof van Dijk Leeuwarden C 7 1- 2- 4 4 40 12

54 Fedde v.d. Laan Leeuwarden C 7 1- 2- 4 4 38 15

55 Rika van Leeuwen Drachten C 7 2- 0- 5 4 37 8

56 Sietze Hofman Leeuwarden C 7 2- 0- 5 4 36 14

57 Jenny van Leeuwen Leeuwarden C 7 1- 1- 5 3 37 4

58 Hans Brouwer Grou C 7 1- 1- 5 3 34 4

59 Steven Breimer Harlingen C 7 1- 0- 6 2 33 0

60 Frans Brouwer Wolvega C 7 0- 0- 7 0 29 0

 

 

Jilles van Kesteren speelt tempo

naar 1e plaats jeugdgroep

 

Plaats AW Pt 1 2 3 4 5 6 7 8

1 Jilles van Kesteren Huizum-Rapenburg 7- 14 2 2 2 2 2 2 2

2 Elske Bak Huizum-Dorp 7- 12 0 2 2 2 2 2 2

3 Juan Spitsbaard Vogelbuurt 7- 8 0 0 2 0 2 2 2

4 Jillis Tingen Snakkerburen 7- 8 0 0 0 2 2 2 2

5 Danil vd Linden Huizum-Bornia 7- 4 0 0 2 0 0 2 0

6 Danny vd Molen Camminghaburen 7- 4 0 0 0 0 2 0 2

Anne S. Bandstra Westeinde 7- 4 0 0 0 0 0 2 2

8 Nathalie vd Linden Huizum-Bornia 7- 2 0 0 0 0 2 0 0