Sjoerd Koopman verrast Friese Kampioenen
op goed en sterk bezet toernooi
De Echte Bakker Schuurmans, Schrans 145, sponsorde vijf
tegoedbonnen
Eindstand Voorgaande
toernooien
Pl.Naam Plaats Cat AW + =
- Pt WP SB
1 Sjoerd Koopman Rotsterhaule A 7 5- 2- 0
12 68 114
2 Klaas-H. Leijenaar Leeuwarden A 7 5- 2- 0
12 61 101
3 Tjalling Goedemoed Leeuwarden A 7 6- 0- 1
12 59 94
4 Willem Leijenaar Harlingen
A 7 5- 1- 1
11 57 80
5 Gerlof Kolk Leeuwarden
A 7 5- 1- 1
11 55 84
6 Martijn de Jong Groningen
A 7 4- 2- 1
10 66 88
7 Anton Schotanus Leek A
7 4- 2- 1 10
63 81
8 Tjalling vd Bosch Achlum A
7 5- 0- 2 10
60 76
9
Erwin Heslinga Leeuwarden A 7 4- 2- 1 10
54 72
10 Bastiaan Hollander Drachten A
7 4- 1- 2 9
66 78
11 Jan G. Adema Leeuwarden
A 7 4- 1- 2
9 62 68
12 Rudolf Smedinga Drachten B
7 4- 1- 2 9
59 68
13 Teake Kooistra Rinsumageest A 7 4- 1- 2
9 59 66
14 Martijn van Gortel
Sittard B 7
2- 5- 0 9 56
70
15 Mei-Jhi Wu Groningen C 7 3- 3- 1 9
54 63
16 Bart T. Visser Veenwouden B 7 3- 3- 1
9 53 64
17 Gerben de Wit Houtigehage
B 7 4- 1- 2
9 52 57
18 Maarten Kolsloot Groningen
B 7 3- 2- 2
8 58 55
19 Piet Bouma Harlingen
A 7 3- 2- 2
8 58 53
20 Hendrik Veenstra Ureterp
A 7 3- 2- 2
8 56 50
21 Henk Jonker Oudega Sm.
B 7 1- 6- 0
8 55 60
22 Hans Zondervan Britsum
A 7 3- 2- 2
8 55 59
23 Jan T. Terpstra Leeuwarden
B 7 3- 2- 2
8 55 53
24 Auke Spijkstra St.Annaparochie
B 7 2- 4- 1
8 54 54
25 Siep Rintjema Readtsjerk
B 7 3- 2- 2
8 52 47
26 Reinout Sloot Leeuwarden
A 7 4- 0- 3
8 47 48
27 Rein vd Wal Surhuisterveen
B 7 3- 2- 2
8 47 47
28 Paul Wijninga Groningen
A 7 4- 0- 3
8 46 42
29 Thijs Mulder Leeuwarden
B 7 4- 0- 3
8 45 36
30 Leo vd Galiën Zwaagwesteinde C 7 2- 3- 2 7
54 45
31 Saskia Veltman Harlingen
B 7 3- 1- 3
7 51 44
32 Tjalling Oegema Mûnein
B 7 3- 1- 3
7 50 36
33 Edwin v.Hofwegen Groningen
A 7 3- 1- 3
7 49 39
34 Jacob de Vries Sneek D
7 3- 1- 3 7
49 35
35 Marcel de Vries Sneek
D 7 2- 3- 2
7 48 38
Nick dl Fonteyne Leeuwarden D 7 3- 1- 3
7 48 38
37 Kerst Hoekstra Sneek
B 7 3- 1- 3
7 43 27
38 Iskander Al
Sarayfi Drachten C 7 2- 3- 2 7
41 36
39 Wim Riddersma Drachten
C 7 3- 0- 4
6 52 34
40 Hidde Risselada Leeuwarden
C 7 2- 2- 3
6 49 36
41 Hans Brouwer Grou C
7 2- 2- 3 6
49 28
42 Meinze Feenstra Leeuwarden
C 7 2- 2- 3
6 46 25
43 Sietse Jonker Oudega Sm.
C 7 1- 4- 2
6 45 32
44 Theo Wolthers Leeuwarden
C 7 2- 2- 3
6 44 27
45 Fedde Piet Huitema Jutryp B
7 3- 0- 4 6
43 36
46 Jan Bosselaar Marrum
B 7 3- 0- 4
6 43 24
47 Marten Martens Leeuwarden C 7 2- 2- 3 6
42 32
48 Hans van Dijk Veenwouden
C 7 2- 2- 3
6 42 28
49 Theo Knoppers Leeuwarden
B 7 2- 2- 3
6 41 28
50 Fokke vd West Oudega Sm. C
7 2- 2- 3 6
33 22
51 Rika van Leeuwen Drachten
D 7 2- 1- 4
5 44 21
52 Heddy Andringa Offingawier
C 7 2- 1- 4
5 43 20
53 Geoffrey dl Fonteyne Leeuwarden D 7 2- 1- 4
5 42 23
54 Sjoerd Schaaf Beetg.molen
C 7 2- 1- 4
5 39 15
55 Lolke Huitema Tersoal
B 7 2- 1- 4
5 35 14
56 Boele Land Jelsum
B 7 2- 0- 5 4
48 20
57 Eelze vd Bosch Leeuwarden
D 7 2- 0- 5
4 46 16
58 Henk Veldhorst Leeuwarden
C 7 1- 2- 4
4 44 27
59 Jan Sloot Welsrijp
C 7 2-
0- 5 4 44 12
60 Jilles van Kesteren Leeuwarden D 7 2- 0- 5
4 43 20
61 Gauke Dirk Nijholt Stiens D
7 1- 2- 4 4
40 15
62 Sijbrand de Groes Sneek B 7 1- 1- 5
3 38 11
63 Steven Breimer Harlingen
D 7 1- 1- 5
3 33 6
64 Minze Dijkstra Teerns
D 7 0- 2- 5
2 35 8
65 Gepke Koopman Rotsterhaule
D 7 1- 0- 6
2 35 4
66 Hendrik Twijnstra Offingawier D 7 1- 0- 6
2 31 4
De bescheiden geldprijzen werden als volgt verdeeld:
Top-3 Algemeen Klassement (rating 1180 en hoger)
1. Sjoerd Koopman 12
punten 68 weerstandspunten
2. Klaas-Hendrik Leijenaar 12 punten 61
weerstandspunten
3. Tjalling Goedemoed 12 punten 59
weerstandspunten
Top-3 B-categorie (rating 1000 - 1179)
1. Rudolf Smedinga (12e) 7
punten 59 weerstandspunten
2. Martijn van Gortel (14e) 7
punten 56 weerstandspunten
3. Bart T. Visser
(16e) 7 punten 53 weerstandspunten
Top-3
C-categorie (rating 800 - 999)
1. Mei-Jhi Wu (15e)
9 punten 54 weerstandspunten (asp)
2. Leo v.d. Galiën (30e)
7 punten 54 weerstandspunten
3. Iskander Al Sarayfi (38e) 7 punten 41
weerstandspunten (asp)
Top
3 D-categorie (rating t/m 799)
1. Jacob de Vries (34e)
7 punten 49 weerstandspunten
2. Marcel de Vries (35e)
7 punten 48 weerstandspunten 38 sb-punten
Nick de la
Fonteyne (35e) 7 punten 48 weerstandspunten 38 sb-punten
(Nick
krijgt nog 5 euro)
De tegoedbonnen van Bakkerij
Schuurmans kwamen in goede handen terecht via het lot.
De plaats in de eindstand was een lotnummer.
De Nagel-kaas, een E-dammer, werd gewonnen door
Hendrik Twijnstra uit Offingawier.
De door Hidzer van der Tuin beschikbaar gestelde
Boerenappeltaart kwam in handen van Willem Leijenaar.