Tjalling Goedemoed
winnaar 2009
Eindstand - Einde Seizoens
Sneldamtoernooi Huizum 2009 |
||||||||||
Pl. |
Naam |
Plaats |
Cat |
AW |
+ |
= |
- |
Pt |
WP |
SB |
1 |
Tjalling Goedemoed |
Leeuwarden |
A |
7 |
5 |
2 |
0 |
12 |
64 |
107 |
2 |
Anton Schotanus |
Leek |
A |
7 |
5 |
1 |
1 |
11 |
66 |
98 |
3 |
Foeke Tiemensma |
Franeker |
A |
7 |
5 |
1 |
1 |
11 |
62 |
90 |
4 |
Willem Leijenaar |
Harlingen |
A |
7 |
4 |
2 |
1 |
10 |
66 |
87 |
5 |
Sjoerd Koopman |
Rotsterhaule |
A |
7 |
4 |
2 |
1 |
10 |
52 |
68 |
6 |
Jan G. Adema |
Leeuwarden |
A |
7 |
4 |
1 |
2 |
9 |
57 |
64 |
7 |
Bart T. Visser |
Veenwouden |
A |
7 |
4 |
1 |
2 |
9 |
56 |
59 |
8 |
Bernard Post |
Leeuwarden |
A |
7 |
4 |
1 |
2 |
9 |
50 |
55 |
9 |
Jacob de Vries |
Sneek |
B |
7 |
2 |
4 |
1 |
8 |
56 |
57 |
10 |
Iskander Al Sarayfi |
Drachten |
B |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
55 |
52 |
11 |
Tjalling Oegema |
Mūnein |
B |
7 |
2 |
4 |
1 |
8 |
54 |
54 |
12 |
Auke Spijkstra |
Sint
Annaparochie |
A |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
54 |
50 |
13 |
Jan Bosselaar |
Marrum |
A |
7 |
4 |
0 |
3 |
8 |
52 |
44 |
14 |
Henk-Jan
v.d. Let |
Hurdegaryp |
A |
7 |
2 |
4 |
1 |
8 |
51 |
53 |
15 |
Sietse Nagel |
Leeuwarden |
A |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
48 |
46 |
16 |
Jozua Meindertsma |
Harlingen |
C |
7 |
2 |
3 |
2 |
7 |
52 |
44 |
17 |
Gauke Dirk Nijholt |
Leeuwarden |
C |
7 |
2 |
3 |
2 |
7 |
47 |
34 |
18 |
Piet Leijenaar |
Leeuwarden |
A |
7 |
3 |
1 |
3 |
7 |
46 |
35 |
. |
Leo v.d. Galiėn |
De Westereen |
B |
7 |
2 |
3 |
2 |
7 |
46 |
35 |
20 |
Kerst Hoekstra |
Sneek |
B |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
46 |
24 |
21 |
Joėl Meindertsma |
Harlingen |
C |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
41 |
32 |
22 |
Wim Riddersma |
Drachten |
B |
7 |
3 |
0 |
4 |
6 |
41 |
16 |
23 |
Wijnand Ankersmit |
Leeuwarden |
B |
7 |
2 |
1 |
4 |
5 |
50 |
25 |
24 |
Marcel de Vries |
Sneek |
B |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
47 |
27 |
25 |
Fedde v.d. Laan |
Leeuwarden |
C |
7 |
2 |
1 |
4 |
5 |
46 |
23 |
26 |
Brant Visser |
Leeuwarden |
C |
7 |
2 |
1 |
4 |
5 |
44 |
21 |
27 |
Minse Dijkstra |
Teerns |
C |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
39 |
22 |
28 |
Douwe Douma |
Twijzelerheide |
C |
7 |
2 |
1 |
4 |
5 |
34 |
15 |
29 |
Jilles van Kesteren |
Leeuwarden |
C |
7 |
2 |
0 |
5 |
4 |
44 |
16 |
30 |
Rika van Leeuwen |
Drachten |
C |
7 |
2 |
0 |
5 |
4 |
35 |
6 |
31 |
Freerk Douma |
De Westereen |
C |
7 |
1 |
1 |
5 |
3 |
28 |
5 |
32 |
Cor Boorsma |
Twijzelerheide |
C |
7 |
0 |
0 |
7 |
0 |
39 |
0 |
De kleine geldprijzen werden als volgt verdeeld:
Top-3 Algemeen Klassement (rating 1100 en hoger)
1. Tjalling Goedemoed, Leeuwarden 12 punten 64 weerstandspunten
2. Anton Schotanus, Leek 11
punten 66 weerstandspunten
3. Foeke Tiemensma, Franeker 11 punten 62
weerstandspunten
Top-3 B-categorie (rating 800 - 1099)
1. Jacob de Vries, Sneek (9e) 8 punten 56 weerstandspunten
2. Iskander Al Sarayfi, Drachten (10e) 8 punten 55 weerstandspunten
3. Tjalling Oegema, Mūnein (11e) 8 punten 54 weerstandspunten
Top-3
C-categorie (rating 0 - 799)
1. Jozua Meindertsma, Leeuwarden (16e) 7 punten
52 weerstandspunten
2. Gauke-Dirk Nijholt, Leeuwarden (17e) 7 punten
47 weerstandspunten
3. Joėl Meindertsma, Leeuwarden (21e) 6
punten 41 weerstandspunten
De plaats in de eindstand was een
lotnummer
- de Nagel-kaas, een E-dammer (AH), werd gewonnen
door Anton Schotanus uit Leek.
- de Van der Tuin-taart-1 (Hema) werd gewonnen door
Henk-Jan van der Let uit Hurdegaryp
- de Van der Tuin-taart-2 (Hema) werd gewonnen door
Bernard Post uit Leeuwarden