Nieuwjaars Sneldamgala Huizum

Ė 7 januari 2010 - Zalen Tivoli, Huizum-Leeuwarden

 

Gerlof Kolk winnaar 2010

††††††††††††††

†† Voorgaande toernooien

 

Pltsvorignaam††† †††††††††††††††††††††Plaats†††††††††††††† Cat††††† AW+=-†† Pt†† WP†† SB

†† 1††† 1 GerlofKolk†††††††††††††† Leeuwarden†††††††††† A†††††††† 76- 1- 0†† 13†† 59106

†† 2††† 2 Jan van Dijk†††††††††††††† Ureterp††††††††††††† A†††††††† 76- 0- 1†† 12†† 66106

3††† 4 TjallingGoedemoed††††††† Leeuwarden†††††††††† A†††††††† 75- 2- 0†† 12†† 63103

†† 4††† 6 AntonSchotanus†††††††††† Leek†††††††††††††††† A†††††††† 75- 1- 1†† 11†† 59†† 89

†† 5††† 3 ErwinHeslinga††††††††††† Leeuwarden†††††††††† A††††††† 74- 2- 1†† 10†† 69†† 91

†† 6††† 5 SjoerdHuitema††††††††††† Sneek††††††††††††††† A†††††††† 75- 0- 2†† 10†† 68†† 88

†† 7†† 10 Tjalling van den Bosch†††† Achlum†††††††††††††† A†††††††† 75- 0- 2†† 10†† 58†† 76

†† 8††† 9 RichardKoot††††††††††††† Drachten†††††††††††† A†††††††† 75- 0- 2†† 10†† 56†† 68

†† 9†† 11 MartenMartens††††††††††† Leeuwarden†††††††††† B†††††††† 75- 0- 2†† 10†† 54†† 68

10††† 8 Martijn van Gortel†††††††† Sittard††††††††††††† A†††††††† 73- 3- 1††† 9†† 60†† 72

11†† 13 BenStenekes††††††††††††† Leeuwarden†††††††††† A†††††††† 74- 1- 2††† 9†† 54†† 63

12†† 18 AukeSpijkstra††††††††††† Sint Annaparochie††† B†††††††† 74- 1- 2††† 9†† 54†† 60

13††† 7 Johan Teake Dekker†††††††† Gorredijk††††††††††† A†††††††† 73- 3- 1††† 9†† 53†† 59

14†† 12 Bert Begeman†††††††††††††† Groningen††††††††††† B†††††††† 73- 3- 1††† 9†† 52†† 65

15†† 24 Anne PietKooistra††††††† Franeker†††††††††††† A†††††††† 73- 2- 2††† 8†† 56†† 59

16†† 26 WillemLeijenaar††††††††† Harlingen††††††††††† A†††††††† 74- 0- 3††† 8†† 55†† 56

17†† 25 HansZondervan††††††††††† Britsum††††††††††††† A†††††††† 74- 0- 3††† 8†† 55†† 50

18†† 15 TjallingOegema†††††††††† MŻnein†††††††††††††† B†††††††† 73- 2- 2††† 8†† 53†† 51

19†† 19 LolkeHuitema†††††††††††† Tersoal††††††††††††† B†††††††† 73- 2- 2††† 8†† 53†† 50

20†† 19 Elvia SŲber††††††††††††††† Estland††††††††††††† B†††††††† 73- 2- 2††† 8†† 53†† 47

21†† 14 Nick de la Fonteyne††††††† Leeuwarden†††††††††† C†††††††† 74- 0- 3††† 8†† 52†† 40

22†† 22 BartVisser†††††††††††††† Veenwouden†††††††††† B†††††††† 73- 2- 2††† 8†† 51†† 54

23†† 21 Anne Dekker††††††††††††††† Gorredijk††††††††††† B†††††††† 73- 2- 2††† 8†† 51†† 49

24†† 17 WimRiddersma†††††††††††† Drachten†††††††† ††††C†††††††† 74- 0- 3††† 8†† 50†† 46

25†† 31 JanBosselaar†††††††††††† Marrum†††††††††††††† B†††††††† 74- 0- 3††† 8†† 50†† 36

26†† 23 JoŽl Meindertsma†††††††††† Harlingen††††††††††† C†††††††† 73- 2- 2††† 8†† 49†† 46

27†† 16 BernardPost††††††††††††Leeuwarden†††††††††† A†††††††† 73- 2- 2††† 8†† 47†† 48

28†† 27 Jacob de Vries†††††††††††† Sneek††††††††††††††† B†††††††† 72- 3- 2††† 7†† 56†† 48

29†† 28 Jaap Huizinga††††††††††††† Groningen††††††††††† B†††††††† 72- 3- 2††† 7†† 53†† 48

30†† 32 Iskander Al Sarayfi††††††† Drachten†††††††††††† B†††††††† 72- 3- 2††† 7†† 50†† 45

31†† 36 ReinoutSloot†††††††††††† Leeuwarden†††††††††† A†††††††† 72- 3- 2††† 7†† 49†† 43

32†† 37 Marcel de Vries††††††††††† Sneek††††††††††††††† B†† ††††††72- 3- 2††† 7†† 47†† 40

33†† 30 Siep Rintjema††††††††††††† Roodkerk†††††††††††† B†††††††† 72- 3- 2††† 7†† 46†† 41

34†† 38 JeroenCremers††††††††††† Drachten†††††††††††† B†††††††† 73- 1- 3††† 7†† 46†† 32

35†† 46 Dennie van Dijk††††††† ††††Ureterp††††††††††††† B†††††††† 73- 0- 4††† 6†† 51†† 30

36†† 29 Leo van der GaliŽn†††††††† De Westereen†††††††† C†††††††† 72- 2- 3††† 6†† 50†† 37

37†† 40 HansBrouwer††††††††††††† Grou†††††††††††††††† C†††††††† 72- 2- 3††† 6†† 49†† 33

38†† 39 WillemLep††††††††††††††† Britsum††††††††††††† C†††††††† 72- 2- 3††† 6†† 48†† 36

39†† 34 KerstHoekstra††††††††††† Sneek††††††††††††††† B†††††††† 73- 0- 4††† 6†† 48†† 28

40†† 42 JanAdema†††††††††††††††† Leeuwarden†††††††††† A†††††††† 7 1- 4- 2††† 6†† 46†† 34

41†† 35 Hans van Dijk††††††††††††† Veenwouden†††††††††† C†††††††† 72- 2- 3††† 6†† 46†† 29

42†† 48 ThijsTalsma††††††††††††† Deinum†††††††††††††† B†††††††† 72- 2- 3††† 6†† 45†† 27

43†† 33 JanTerpstra††††††††††††† Leeuwarden†††††††††† C†††††††† 72- 2- 3††† 6†† 44†† 32

44†† 41 BertOegema†††††††††††††† MŻnein†††††††††††††† C†††††††† 71- 4- 2††† 6†† 42†† 30

45†† 50 MeinzeFeenstra†††††††††† Leeuwarden†††††††††† C†††††††† 73- 0- 4††† 6†† 41†† 20

46†† 51 Gauke DirkNijholt††††††† Leeuwarden†††††††††† D†††††††† 72- 2- 3††† 6†† 37†† 25

47†† 44 Willem Twijnstra†††††††††† Gauw†††††††††††††††† C†††††††† 72- 1- 4††† 5†† 44†† 18

48†† 45 JanDantuma†††††††††††††† Veenwouden†††††††††† C†††††††† 72- 1- 4††† 5†† 42†† 15

49†† 43 JelleJongsma†††††††††††† Oudehorne††††††††††† C†††††††† 72- 1- 4††† 5†† 41†† 17

50†† 54 Ton Bouwkamp†††††††††††††† Leeuwarden†††††††††† D†††††††† 72- 1- 4††† 5†† 40†† 17

51†† 47 Johan Bosgra†††††††††††††† Leeuwarden†††††††††D†††††††† 72- 0- 5††† 4†† 48†† 20

52†† 49 PieterDijkstra†††††††††† Britsum††††††††††††† B†††††††† 71- 2- 4††† 4†† 45†† 18

53†† 52 Jilles van Kesteren††††††† Leeuwarden†††††††††† D†††††††† 72- 0- 5††† 4†† 41†† 12

54†† 52 Klaas van Keimpema†††††††† Sexbierum††††††††††† D†††††††† 72- 0- 5††† 4†† 38†† 16

55†† 58 Elle van Keimpema††††††††† Sexbierum††††††††††† D†††††††† 72- 0- 5††† 4†† 33††† 4

56†† 57 Freerk Douma†††††††††††††† Twijzelerheide†††††† D†††††††† 72- 0- 5††† 4†† 31††† 4

57†† 55 Heddy Andringa†††††††††††† Offingawier††††††††† C†††††††† 70- 3- 4††† 3†† 40†† 16

58†† 56 Rika van Leeuwen†††††††††† Drachten†††††††††††† D†††††††† 71- 1- 5††† 3†† 33††† 2

59†† 59 Douwe Douma††††††††††††††† Twijzelerheide††††† D†††††††† 70- 2- 5††† 2†† 35††† 9

60†† 60 Marco Bekema†††††††††††††† Harlingen††††††††††† D†††††††† 70- 0- 7††† 0†† 35††† 0

 

 

De kleine geldprijzen werden als volgt verdeeld:

Top-3 Algemeen Klassement (rating 1150 en hoger)

1. Gerlof Kolk, Leeuwarden††††††††††††† 13 punten††† 59 weerstandspunten

2. Jan van Dijk, Ureterp††††††††††††††† 12 punten††† 66 wp

3. Tjalling Goedemoed, Leeuwarden†††††† 12 punten††† 63 wp

 

Top-3 B-categorie (rating 1000 - 1149)

1. Marten Martens, Leeuwarden†††††††††† 10 punten††† 54 wp

2. Auke Spijkstra, Sint Annaparochie†††† 9 punten††† 54 wp

3. Bert Begeman, Groningen†††††††††††††† 9 punten††† 52 wp

 

Top-3 C-categorie (rating 800 - 999)

1. Nick de la Fonteyne, Leeuwarden†††††† 8 punten††† 52 wp

2. Wim Riddersma, Drachten†††††††††††††8 punten††† 50 wp

3. JoŽl Meindertsma, Harlingen†††††††††† 8 punten††† 49 wp

 

Top-3 D-Categorie (rating 0 - 799)

1. Gauke Dirk Nijholt, Leeuwarden††††††† 6 punten††† 37 wp

2. Ton Bouwkamp, Leeuwarden††††††††††††† 5 punten††† 40 wp

3. Johan Bosgra, Leeuwarden††††††††††††† 4 punten††† 48 wp

 

De plaats in de eindstand was een lotnummer

- de Nagel-kaas, een E-dammer, werd gewonnen door Jan Dantumauit Veenwouden.