Rein van der
Pal winnaar 2010
Pl. Oud Naam Plaats Cat AW + = - Pt
WP SB
1
2 Rein van der Pal
Heerenveen A 7 6- 1- 0 13
66 119
2
1 Johan T. Dekker
Gorredeijk A 7
6- 1- 0 13 64
115
3
3 Tjalling Goedemoed
Leeuwarden A 7
5- 1- 1 11 52
72
4 6 Jan van Dijk Ureterp A 7 5- 0- 2 10
66 80
5 7 Anton
Schotanus Leek A 7 5- 0- 2 10
58 70
6 10 Reinout Sloot Leeuwarden A 7 4- 2- 1 10
55 75
7 8 Auke
Spijkstra Sint
Annaparochie A 7
3- 4- 0 10 54
77
8
5 Saskia Veltman
Harlingen B 7
4- 1- 2 9 61
62
9
4 Jacob de Vries
Sneek B 7
3- 3- 1 9 58
66
10 17 Piet Bouma Harlingen A 7 4- 1- 2 9
54 60
11
16 Nick de la Fonteyne
Leeuwarden C 7
4- 1- 2 9 54
59
12
20 Iskander Al Sarayfi
Drachten B 7
4- 1- 2 9 46
53
13 8 Bart T.
Visser Veenwouden A 7 3- 2- 2 8
56 57
14 10 Hans
Zondervan Britsum A 7 3- 2- 2 8
53 53
15 23 Ben Stenekes Leeuwarden A 7 4- 0- 3 8
52 52
16 12 Marten
Martens Leeuwarden B 7 4- 0- 3 8
51 48
17 13 Marcel de
Vries Sneek B 7 3- 2- 2 8
50 47
18 24 Sietse Nagel Leeuwarden A 7 4- 0- 3 8
50 46
19 25 Jan Bosselaar Marrum A
7 3- 2- 2 8
45 48
20 29 Bernard Post Leeuwarden A 7 3- 2- 2
8 44 37
21 14 Rein van der
Wal Surhuisterveen A 7 4- 0- 3 8
43 38
22
30 Luitzen vd Heide
Drachten C 7
4- 0- 3 8 41
40
23 18 Siep Rintjema Roodkerk
B 7 3- 1- 3
7 58 47
24 15 Jeroen
Cremers Drachten B 7 3- 1- 3 7
57 47
25 19 Dennie van
Dijk Ureterp B 7 3- 1- 3 7
55 43
26 31 Anne Dekker Gorredijk B 7 3- 1- 3 7
50 37
27
32 Wim Riddersma
Drachten C 7
3- 1- 3 7 49
40
28 33 Jan Adema Leeuwarden A
7 3- 1- 3 7 47
40
29 21 Geoffrey dl
Fonteyne Leeuwarden C 7 2- 2- 3 6
60 52
30 22 Kerst
Hoekstra Sneek B 7 2- 2- 3 6
58 46
31 35 Jan de Vos Akkrum
B 7 2- 2- 3
6 50 33
32
33 Jilles van Kesteren
Leeuwarden D 7
2- 2- 3 6 49
35
33 26 Hans van Dijk Veenwouden C 7 2- 2- 3 6
47 36
34 28 Gerrit
Terpstra Bakkeveen C 7 3- 0- 4 6
47 34
35 27 Leo van der
Galiën De Westereen C 7 2- 2- 3 6
47 30
36 40 Wijnand
Ankersmit Leeuwarden C 7 2- 2- 3 6
46 35
37 39 Thijs Talsma Deinum B 7 3- 0- 4 6
41 24
38 43 Meinze
Feenstra Leeuwarden C 7 2- 2- 3 6
39 25
39 44 Hans Brouwer Grou C
7 2- 1- 4 5
47 24
36 Gauke D. Nijholt Leeuwarden D 7 2- 1- 4 5
47 24
41
38 Douwe Douma
Twijzelerheide D 7
2- 1- 4 5 43
26
42 37 Harm Terpstra Veenwouden C 7 2- 1- 4 5
41 18
43 46 Cor Boorsma Twijzelerheide D 7 2- 1- 4 5
34 14
44 41 Boele Land Jelsum B 7 1- 2- 4 4
42 17
45 42 Hidde
Risselada Leeuwarden C 7 1- 2- 4 4
36 10
46 45 Johan Bosgra Leeuwarden D 7 1- 1- 5 3
41 12
47 47 Brant Visser Leeuwarden D 7 1- 1- 5
3 38 7
48 50 Freerk Douma Twijzelerheide D 7 1- 1- 5 3
32 7
49 48 Ton Bouwkamp Leeuwarden D 7 1- 0- 6 2
45 4
50 49 Minze Dijkstra Hempens-Teerns D 7 0- 2- 5 2
31 9
De plaats in de eindstand was een
lotnummer
- de Nagel-kaas, een E-dammer (AH), werd gewonnen door
Auke Spijkstra uit Sint Annaparochie.